Paraqitjet më të mira të yjeve në Javën e Modës në Paris

Paraqitjet më të mira të yjeve në Javën e Modës në Paris

09:28, 05/07/2022

Java e Modës në Paris nisi këtë fundjavë, me yjet që shkuan drejt Evropës gjatë festës së 4 korrikut.

Të famshëm si Karlie Kloss, Rita Ora dhe Natasha Lyonne filluan ngjarjet me stil në shfaqjen e modës Schiaparelli Haute Couture, duke shfaqur një sërë pamjesh të zbukuruara për markën italiane.

Si gjithmonë ato u kujdesën ta shfaqnin më të mirën nga vetja.

Shikoni se çfarë kanë veshur të gjithë të pranishmit për t’u ulur në rreshtin e parë:

Karlie Kloss

Rita Ora

Lily Aldridge

Natasha Lyonne

Rina Sawayama, Hunter Schafer, Emma Watson dhe Derek Blasberg

Anitta

Hunter Schafer

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco