Kevin De Bruyne dhe Michele Lacroix shfaqën në top formë, shijojnë pushimet në Ibiza

Kevin De Bruyne dhe Michele Lacroix shfaqën në top formë, shijojnë pushimet në Ibiza

10:44, 02/07/2022

Kevin De Bruyne dhe gruaja e tij, influencerja, Michele Lacroix po shijojnë pushimet me fëmijët e tyre në Ibiza, Spanjë.

Futbollisti, 31 vjeç, tregoi fizikun e tij të tonifikuar teksa doli pa bluzë dhe kishte veshur pantallona të zeza teksa shijonte detin. Ai mbante një palë syze dielli të zeza, ndërsa Michele dhe fëmijët e tyre Mason, Suri dhe Roma iu bashkuan më pas.

Michele kishte veshur rroba banje të bardha, ndërsa flokët i kishte kapur topuz. Nëna e tre fëmijëve kishte vendosur një grim ndërsa mbante djalin e saj në ujë. Kevin dhe Michele u martuan në vitin 2016 pasi asi belg i propozua nën Kullën Eifel gjatë një udhëtimi romantik në Paris.

Image

Çifti janë bashkë që nga viti 2014 dhe janë prindër të djemve Mason, gjashtë vjeç, Romë, tre vjeç dhe Suri, 1 vjeç. Michele shpesh ndan me ndjekësit në rrjetet sociale foto e video nga udhëtimet dhe çastet familjare.

Dalja vjen pasi Kevin pranoi se ka frikë se rregullat e futbollit do të vazhdojnë të injorojnë mirëqenien e lojtarëve, ndërsa ai përgatitet për një sezon tjetër për klubin dhe Kombëtaren.

Paraqitja e yllit të Manchester City në barazimin 1-1 të Belgjikës me Uellsin ishte e 52-ta e sezonit 2021-22, dhe ai mund të luajë rreth 80 sezonin e ardhshëm nëse City performon mirë brenda dhe jashtë vendit, dhe Belgjika ka sukses në ‘Kupën e Botës’. Kevin së fundmi e përshkroi ‘Ligën e Kombeve’ si ‘të parëndësishme’ dhe theksoi mungesën e pushimit për lojtarët. 

Image

“Unë e di se asgjë nuk do të ndryshojë,” tha ai. “Kam luajtur tre ndeshje në kulmin e nivelit tim fizik në Ligën e Kombeve për Belgjikën, kështu që fizikisht jam mirë. Por thjesht nuk ka kuptim. Ju kurrë nuk mund të luani 79, 80 ndeshje. Nuk eshte e mundur. Por nuk është vetëm të luash, është trajnimi, është udhëtimi, është gjithçka. Ndonjëherë largoheni dhe udhëtoni, por nuk luani. Madje është rraskapitëse.”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco