'Ma kadal' publikohet nga Adelina Berisha dhe Sabiani

'Ma kadal' publikohet nga Adelina Berisha dhe Sabiani

19:07, 01/07/2022

Këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri muzikor.

Ajo në kanalin Youtube ka hedhur këngën e titulluar 'Ma kadal', të cilën e ka në bashkëpunim me Sabianin, shkruan Syri Kosova.

Ky projekt muzikor u shkrua nga Saia, kurse, muzika u bë nga Marsel Gunga, Sabiani dhe Saia.

'Ma kadal' që është një projekt me plot ritëm, u finalizua edhe me klip nga Full Moon.

Ndër tjera, 'Ma kadal', pritet të jetë ndër duetet më të bukura të kësaj vere.
 

VIDEO

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco