Në gjyqin e Johnny Depp, një grua vjen dhe i thotë: Ky është fëmija yt

Në gjyqin e Johnny Depp, një grua vjen dhe i thotë: Ky është fëmija yt

16:06, 24/05/2022

Një incident ka ndodhur së fundmi ndërsa gjyqi mes ish çiftit të famshëm, Amber Heard dhe Johnny Depp po vijon.

Një grua është paraqitur në gjykatë me një fëmijë në krahë, duke pretenduar se aktori është babai i fëmijës së saj.

“Ky fëmijë është i yti”, mësohet të ketë thënë gruaja.

Kamerat televizive ishin fikur dhe kështu nuk e kapën momentin, por gazetarët dhe fotografët ishin ende të mbledhur në sallën e gjyqit dhe ishin dëshmitarë të asaj që ndodhi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco