Lagy Gaga pa grim duket “trishtim”

Lagy Gaga pa grim duket “trishtim”

15:55, 24/05/2022

Lady Gaga është fotografuar me të dashurin e saj, Michael Polansky në Malibu. Superylli i popit ishte pa grim dhe pamja e saj dukej vërtetë ndryshe. 

36 vjeçarja mbante kapelë dhe pantollona të shkurta për të mos rënë në sy, por pamjet u kapën nga paparacit.

E rëndësishme është se çifti po vazhdon ta mbajë lidhjen serioze që nga njoftimi i tyre në fund të vitit 2019.

Para Michael, këngëtarja ishte e fejuar me agjentin e talentëve Christian Carino si dhe me aktorin Taylor Kinney.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco