Dj Dardi zbulon për herë të parë portretin e të birit

Dj Dardi zbulon për herë të parë portretin e të birit

16:15, 22/05/2022

Dj Sardi dhe partnerja e tij Jonisa janë bërë prindër për herë të parë para 4 muajsh por deri tani kanë vendosur ta mbajnë fshehtë portretin e të voglit të tyre.

Por ditën e sotme në 4 mujorin e ardhjes në jetë të Zais Denzel, dj i njohur u dorëzua dhe postoi foton e parë me të birin.

Unë jam mirënjohës për çdo buzëqeshje që më jep, çdo e qeshur që vjen nga ti dhe për çdo herë që më mban gishtin… ❤️ Gëzuar 4 muaj, ZAIS DENZEL, Babi të do❤️”, ka shkruar Sardi sipër një fotografie shumë të ëmbël me bebushin në krah.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco