Efi tregon xhelozi, i drejtohet Anës: Ti e lumtur qofsh moj motër por jo me Bledin

Efi tregon xhelozi, i drejtohet Anës: Ti e lumtur qofsh moj motër por jo me Bledin

09:51, 18/01/2022

Takimi i Florianës dhe Bledit s’i ka lënë shije të mirë aspak Efit.

Akoma pa nisur transmetimi i takimit të tyre, ka qenë Efi ajo e cila ka thënë se nuk i bëhet qejfi se ata dy janë takuar, shkruan Syri Kosova.

E, kjo gjë shkaktoi pak debat.

“Ti e lumtur qofsh moj motër por jo me Bledin” ishin fjalët e Efit drejtuar Anës.

Më pas, kjo fjali mori një ËOOË nga ana e të pranishmëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco