Si është e mundur? Luana duket kaq seksi edhe me veshje kombëtare

Si është e mundur? Luana duket kaq seksi edhe me veshje kombëtare

10:20, 29/11/2021

Ashtu sikurse çdo herë tjetër, nuk ka munguar një urim nga Luana Vjollca në këtë ditë të shënuar për të gjithë shqiptarët.

Moderatorja ka bërë një urim special përmes disa fotove që ka ndarë në profilin e saj në “Instagram”.

E veshur me kostum tradicional dhe me plis në kokë, Luana thotë se:

 “Ndihem burrneshë që i përkas kësaj toke”.

 

Krahas Luanës, dhe personazhe të tjerë publikë kanë uruar kombin shqiptar për festën e flamurit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco