Rita Ora iu uron ditëlindjen 'partnerit në krim'

Rita Ora iu uron ditëlindjen 'partnerit në krim'

20:29, 20/10/2021

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora ka postuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, shkruan syri.net Kosova.

Nëpërmjet një urimi ku ka bashkangjitur disa imazhe, këngëtarja shqiptare ka uruar motrën e saj të vetme, Elenën për ditëlindje.

Fotot dhe urimi:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco