Zayn nuk përmbahet, ja kë shan ai në këngët e reja

Zayn nuk përmbahet, ja kë shan ai në këngët e reja

18:08, 14/09/2021

Zayn Malik duket se synon të bëjë më shumë armiq sesa fansa, duke gjykuar nga muzika e tij e re – ai ka bërë një sulm në rap.

Ish -anëtari i One Direction dje hodhi tre këngë si një koleksion i quajtur Yellow Tape, në të cilin ai përmendi Kanye West, Simon Cowell dhe, çuditërisht, The Queen.

Por lëvizja duket se e acaroi diskografinë e tij, pasi fansat akuzuan RCA për heqjen e linkut me këngët pak kohë pasi ai i ndau ato.

Zayn i kishte postuar këngët në Twitter në një lidhje Dropbox, që do të thotë se çdokush mund t’i dëgjonte ato falas. Por tani faqja del error.

Në këngën Believe Me, Zayn bën një gërmim në etiketën diskografike të shefit të X Factor, Simon, duke thënë: “Shyqyr që u larguam nga Syco”.

Dhe në një shpërthim më tronditës të lidhur me Mbretëreshën, të cilën e takoi në Royal Variety Show në 2012, ai pështyn: “F* the Queen”.

Por më e çuditshmja është ofendimi ndaj Kanye.
Në këngën Grimex, Zayn këndon: “F* Kanye, rrihe atë duke por**ur.”

Kanë kaluar mbi gjashtë vjet që kur Zayn Malik njoftoi se po largohej nga One Direction, e që prej atëherë këngëtari është rrethuar nga shumë polemika, që duket sikur nuk kanë fund.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco