Gold Ag feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ai

Gold Ag feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush ai

16:05, 28/07/2021

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Gold Ag feston sot 35-vjetorin e lindjes.

Me këtë rast ai ndau në rrjete sociale një fotografi për ndjekësit e tij ku shihet krah nënës , bashkëshortes dhe të djalit të tij Gueril.

"Faleminderit Zoti im për të mirat e panumërta, që edhe po të dua ti numëroj nuk do të mundem kurrë. Sot 35 vite jetë! "ELHAMDULILAH”-shkruan këngëtari.

Mirëpo, urimin më të veçantë ai e mori nga bashkëshortja e tij, Ermira e cila ka publikuar disa foto të reperi së bashku me vogëlushin e tyre.

“Urime ditëlindjen dashni. Babi më i miri.”, ka shkruar ajo krahas fotove.

 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco