Hailey Bieber vjen me një ndryshim të viteve ’70

Hailey Bieber vjen me një ndryshim të viteve ’70

09:15, 28/07/2021

Ne po përpiqemi të ndjekim stilet gjithnjë në ndryshim të Hailey, edhe pse janë mjaft të shpeshta.

Vetëm javën e kaluar ajo debutoi me një hije të re zeshkane, i cii është frymëzimi përfundimtar për ngjyrën e vajzave dembele.

Tani ajo është rikthyer sërish në të, kësaj here me një model flokësh që si Ariana Grande ashtu edhe Dua Lipa e kanë provuar kohët e fundit.

Hailey stilimit të ëmbël i shtoi edhe pak volum me flokë të valëzuara lehtësisht.

Pamja të cilën ato po zgjedhin janë dy gërsheta, që japin një atmosferë super të lezetshme dhe të ëmbël.

Kombinuar me një grim të lehtë rozë (natyrisht i aplikuar nga askush tjetër përveç Mary Phillips ), është e sigurt të thuhet se kjo do të jetë pamja jonë e preferuar këtë verë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco