Aktorja e njohur mendon se nuk është e bukur, refuzon të shikojë veten në ekran

Aktorja e njohur mendon se nuk është e bukur, refuzon të shikojë veten në ekran

22:49, 24/11/2020

Ylli i serialit “The Queen’s Gambit”, Anya Taylor-Joy në rolin e Beth Harmon i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

24-vjeçarja ka zbuluar se ka qenë duke luftuar për t’iu përshtatur standardeve të bukurisë së Hollyëood-it.

“Unë kurrë nuk kam menduar dhe nuk mendoj se do ta mendoj veten time si të bukur. Tingëllon patetike dhe i dashuri im i paralajmëron njerëzit do të mendojnë se jam e cuddishme, por unë përsëri mendoj se kam pamje të çuditshme“, tha Anya. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco