'Ne si fis na rritet gjoksi pas 26 vjeç', Olti Curri nxjerr zbuluar këngëtaren

'Ne si fis na rritet gjoksi pas 26 vjeç', Olti Curri nxjerr zbuluar këngëtaren

07:36, 23/11/2020

Tema në rubrikën "Trotuar", ishte për ndërhyrjet plastike dhe gjatë bisedës, Olti Curri tregoi se një këngëtare e njohur para disa vitesh, e cila kishte bërë një ndërhyrje në zonën e gjoksit, i tha se në fisin e saj, kjo pjesë e trupit rritej pasi mbushnin moshën 26-vjeç. 

Olti me humor i kishte thënë që “sa mirë që t’u rrit gjoksi e jo një gjë tjetër në trup”.

“VIP-at tani e kanë ndryshuar pak. Deri para 3-4 vitesh më kujtohet një këngëtare e famshme, bëri gjoksin, nuk e pranonte që nuk e pranonte. Më tha Olti, të them të drejtën neve si fis, na rritet gjoksi 26 vjeç e sipër. I thashë sa mirë që t’u rrit gjoksi e jo një gjë tjetër në trup, se do të kishe ndryshuar pasaportën”, u shpreh Olti.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco