Khloe Kardashian tregon se si ndihet përballë akuzave për operacione plastike

Khloe Kardashian tregon se si ndihet përballë akuzave për operacione plastike

10:03, 19/10/2020

Khloe Kardashian komentohet çdo ditë për daljet e saj, mbi faktin se ajo ka bërë shumë operacione plastike.

Por këtë javë, ylli 36 vjeçar i tha Elle.com përmes ‘Zoom’ se ajo me të vërtetë nuk i lë ata që e urrejnë të mbërrijnë tek ajo.

Në fillim (komentet e kota), më bënin të ndihesha keq, dhe unë jam si, çfarë në botë?”, u shpreh Khloe Kardashian.

Unë kurrë nuk do të merrja kohën time për të turpëruar dikë ose për të qenë negativ. Unë komentoj vetëm gjëra të këndshme dhe pozitive. “Në fillim, unë lejoja që gjëra të tilla të më prekin. Dhe tani vërtet nuk më intereson. Mbase mund të kaloj një ditë të keqe. Por zakonisht, unë do të thoja 90 përqind të kohës, nuk më prekin mua”.

Ndërkohë Khloe dhe Tristan Thompson, vazhdojnë të jetojnë së bashku në Los Angelos, bashkë me vajzën e tyre, True, dy vjeçare.

Duket, se çifti po planifikon një të ardhme së bashku, duke i lënë problemet pas.

Image

ImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco