E zhveshur në vaskë, juristja e njohur çmend me videon s*ksi

E zhveshur në vaskë, juristja e njohur çmend me videon s*ksi

15:56, 14/10/2020

Juristja, Redona Koçi njihet si një nga femrat më seksi në Shqipëri.

Së fundmi, Redona ka ndezuar rrjetin me një video mjaft prokovuese.

Ajo ka pozuar nudo e shtrirë në një vaskë, e cila është e mbushur me ujë dhe e mbuluar me shumë petale trëndafili.

Në një moment ndërsa bënte lëvizjet joshëse, juristja seksi nxori nga uji gjoksin e saj bombastik që e mbulonte me duar, duke mos lënë vend për imagjinatën.

 

 

View this post on Instagram

????

A post shared by Ree ?? ? Snap ???? Redona (@redona_koci) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco