Reperi i njohur gdhend në trup shqiponjën dykrenare

Reperi i njohur gdhend në trup shqiponjën dykrenare

11:03, 14/10/2020

Gashi ka realizuar edhe një tatuazh të ri.

Reperi i njohur shqiptar me famë botërore, Gashi, nuk harron asnjëherë rrënjët nga vjen.

Në pothuajse secilën paraqitje të tij, reperi ka deklaruar se është krenar që është shqiptar dhe këtë gjë vazhdon ta bëjë ende.

Së fundi, ai koleksionit të tatuazheve të shumta që ka në trup ia shtoi edhe një, këtë herë është me motive kombëtare.

Gashi ka gdhendur në trup shqiponjën dykrenare, ndërsa tatuazhin e tregoi me anë të një videoje në InstaStory.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco