Aktorja e njohur turke në pritje të ëmbël, tregon barkun e rrumbullakosur

Aktorja e njohur turke në pritje të ëmbël, tregon barkun e rrumbullakosur

10:40, 14/10/2020

E njohur në Shqipëri si 'Mesude', në serialin ‘Lule të vetmuara’  aktorja turke Derya Artemel, është në pritje të ëmbël.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, ishte vetë aktorja ajo që e bëri publik këtë lajm.

Në një foto ku ajo u shfaq me barkun e rrumbullakosur,  ‘Mesude’ shkruan se është 36-javëshe shtatëzënë.

Të shumta ishin urimet që aktorja mori nga kolegët dhe miqtë, ku mes tyre nuk kalon pa vëmendje dhe komenti i Biran Damla Yilmaz e cila luan rolin e Ejlylit dhe aktorja Gokce Akyildiz e njohur si Songyl.

Në jetën reale, aktorja është e martuar me e aktorin Mehmetcan Diper me të cilin u martua dy vite më parë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? #36weeks

A post shared by Derya Artemel (@dearte) on

 

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco