Me fustanin transparent që i zbulon gjithçka, e dashura e ish- boksieres 'ndez' rrjetin

Me fustanin transparent që i zbulon gjithçka, e dashura e ish- boksieres 'ndez' rrjetin

16:25, 12/10/2020

E dashura e ish-boksieres Nicola Adams, ka marrë gjithë vëmendjen këtë të shtunë, teksa u shfaq e veshur me një fustan transparent që i zbulonte gjithçka.

Ella Baig kishte zgjedhur një fustan me pika të tejdukshëm, i cili nuk i linte vend aspak imagjinatës, ndërsa ish-boksierja dukej elegante në kostumin e saj të kaltër dhe me këmishën e bardhë.

Blogerja dhe modelja, u shfaq e zhveshur nën një fustan gjysmë të tejdukshëm të iluzionit optik ndërsa mbante duart me boksierin në një natë jashtë të Shtunën.

Çifti është fotografuar gjatë një mbrëmje që mbështesin 46-vjeçaren, Denise Van Outen, e cila përfundoi një tjetër natë të suksesshme në shfaqjen e saj “Cabaret All Stars” në “Proud Embankment”, në Londër.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco