Foto/ Brenda super vilës 22 mln dollarë të aktorit të famshëm

Foto/ Brenda super vilës 22 mln dollarë të aktorit të famshëm

14:18, 05/10/2020

Aktori i njohur Zac Efron është vendosur në Byron Bay, pasi gjeti dashurinë me modelen zeshkane, Vanessa Valladares.

Super vila ndodhet në plazhin Wategos dhe është blerë për 22 milionë dollarë.

“Daily Mail” shkruan se shtëpia e madhe ka pesë dhoma gjumi, një pishinë, dhoma joga dhe bodrum për mbajtjen e verës.

Ndërkohë pamja që shihet nga dritaret e shtëpisë është mahnitëse.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco