U pyet mbi zënkën më Noizy-n/ Blero shfaqet i penduar

U pyet mbi zënkën më Noizy-n/ Blero shfaqet i penduar

13:57, 05/10/2020

Këngëtari Blero Muharremi së fundmi ishte i ftuar në ‘Glamour Zone’ ku foli për jetën e tij private por dhe atë profesionale.

Ndër tema të shumta që u prekën gjatë intervistës, këngëtari tregoi dhe për një moment jo shumë të këndshëm të jetës së tij, kur reperi Noizy e kërcënoi dhe e ofendoi në një bisedë telefonike.

Siç u shpreh këngëtari, ai la të kuptohet se gjërat mes tij dhe Noizyt më në fund janë zgjidhur.

Madje, ai shprehet i penduar për këtë sherr.

Aktualisht, Blero po shijon suksesin e këngës të publikuar së fundmi ‘Merri sytë e mi’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco