Flavio Briatore 'sulmon' ish gruan e tij Elisabetta Gregoracin

Flavio Briatore 'sulmon' ish gruan e tij Elisabetta Gregoracin

12:08, 30/09/2020

Sipërmarrësi i njohur ka sulmuar me fjalë ish bashkëshorten  Elisabetta Gregoracit që tani është konkurente në GF Vip në Itali .

Gjatë një puntate Elisabetta u shpreh se ajo ka vendosur të jetë e pavarur nga Briatore.

Por i menjëhershëm ishte reagimi i Briatores:

'Nëse ajo dëshiron të jetë e pavarur nga unë atëherë ajo duhet të heqë dorë nga ajo që unë i kaloj asaj. Ajo kalon dy muaj në vit në Sardenjë, aeroplanë privatë, 1000 metra katrorë shtëpi në Montecarlo, 1500 metra katrorë shtëpi në Londër, shtëpi në Romë, shofer.

Nëse në moshën 40 vjeç ajo dëshiron të shkojë në GF dhe të qëndrojë me më të rinj se mosha e saj dhe kjo tregon liri për të ,ok. Ne jetojmë 300 m larg me njëri- tjetrin në Montecarlo për të ndarë jetën me Hawk sa më shumë të jetë e mundur, pa rregulla të ngurta. Unë dua që ajo të mos ketë mendime të tilla dhe të rrisë Hawk me qetësi. Ne duhet të mendojmë për të mirën e fëmijës sonë. Shuma që paguaj për ushqim? Nuk e them por ajo nuk pse të bëjë asgjë për të jetuar nuk ka pse të presë shiritat në panairin e gështenjave në Reggio Calabria'.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco