Me shpejtësi 240 km/h, arrestohet reperi i njohur

Me shpejtësi 240 km/h, arrestohet reperi i njohur

21:01, 29/09/2020

Reperi amerikan Lil Yachty, u arrestua dhe u akuzua për vozitje të makinës me shpejtësi mbi normat e lejuara. 

Artisti, emri i vërtetë i të cilit është Miles McCollum u ndalua nga efektivët policorë në një autostradë ndërshtetërore në Atlanta.

23-vjeçari po ngiste një Ferrari të bardhë me shpejtësi 240 km/h në momentin e arrestimit. Ai u dërgua në burgun e Atlanta City.

Edhe pse mediat e huaja shkruajnë se ai ishte në burg, vetë reperi me anë të një video në Instagram ka treguar që është i lirë dhe jo në qeli.

 

 

View this post on Instagram

I’m not in jail

A post shared by ^CONCRETE BOY BOAT^ (@lilyachty) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco