Njerëzit të bindur se ekziston një robot i Meghan Markle

Njerëzit të bindur se ekziston një robot i Meghan Markle

21:13, 29/09/2020

Përveç Meghan-i të vërtetë, ekziston edhe një robot Meghan, ose për disa njerëz, një klon i Meghan Markle.

Në fakt, krahash 1001 teorive konspiracionale, ka një shpjegim të thjeshtë për këtë:

Çifti (atëherë mbretërorë), shërbyen si një mënyrë promovimi në vitin 2018 për “Live Figures” në Madame Tussauds në Londër, ku mysafirët mund të shohin dhe të ndërveprojnë me klonet e tyre të dyllit.

Pra, është e gjitha një maskë dylli! Edhe pse kanë një ngjashmëri të jashtëzakonshme, ato duken si një version pakëz i frikshëm i çiftit.

Mesa duket, përdoruesit e TikTok e kanë harruar këtë si informacion, ose thjesht mendojnë se ende fshihet diçka më e thellë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco