FOTO/ Kapiteni i Kombëtares largohet nga Olympiakos. Ja klubi i tij i ardhshëm

FOTO/ Kapiteni i Kombëtares largohet nga Olympiakos. Ja klubi i tij i ardhshëm

16:40, 13/09/2017

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare U-19, Stefan Abara është larguar nga të rinjtë e Olympiakos për t’u transferuar tek ekipi i Panachaiki, ekip i cili sapo është ngjitur në kategorinë e dytë Greke.

Në një prononcim për Syri.net, mbrojtësi është shprehur se ndihet shumë i lumtur dhe shpreson që të gjej hapësirat e duhura tek ekipi i tij i ardhshëm.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>