Brenda 48 orëve, United zyrtarizon transfertën e madhe

Brenda 48 orëve, United zyrtarizon transfertën e madhe

09:44, 17/07/2017

Manchester United brenda 48 orëve të ardhshme pritet të zyrtarizojë transferimin e Ivan Perisic.

Sipas burimeve të “FC InterNews”, agjenti i lojtarit, Fali Ramadani, ka biseduar intensivisht me drejtuesit anglezë, ndërsa marrëveshja pothuajse është arritur.

Tani mbetet konfirmimi i Interit, që në këtë mënyrë largon një ndër lojtarët më të mirë të skuadrës.

Në sezonin e kaluar, Perisic ka zhvilluar 55 paraqitje, 16 gola dhe 10 asistime.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment