Lajmi i gazetarit brazilian trondit rrjetin: Dani Alvesh ka vrarë veten në burg...?

Lajmi i gazetarit brazilian trondit rrjetin: Dani Alvesh ka vrarë veten në burg...?

22:48, 09/03/2024

Një lajm i rëndë ka tronditur rrjetin pak minuta më parë! Një gazetar brazilian Paulo Albuquerque, ka shpërndarë në rrjetin e tij social “Twitter” një lajm që Dani Alvesh ka vrarë veten në burg. 

Ende nuk ka asnjë konfirmim zyrtar në lidhje me këtë lajm, gjithsesi rrjetet sociale kanë pësuar një tronditje së fundmi, ky miliona sportdashës duan të dinë për vërtetësinë e lajmit. 

Në orët në vijim pritet që gjithçka të qartësohet në qoftë se me të vërtet kemi të bëjmë me një ngjarje tragjike apo me një informacion jo të saktë të shpërndarë nga gazetari brazilian. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco