Vendos një supergol, Kukësi mbyll pjesën e parë në avantazh ndaj Skënderbeut

Vendos një supergol, Kukësi mbyll pjesën e parë në avantazh ndaj Skënderbeut

19:07, 23/09/2023

Është mbyllur pjesa e parë në sfidën mes Skënderbeut dhe Kukësit, e vlefshme për javën e pestë në Superiore.

Pas 45 minutave të para, verilindorët janë në avantazh të një goli.

Në minutën e 29-të, Reci shënoi një supergol nga jashtë zone për t’i dhënë avantazhin skuadrës së tij.

Pritet një pjesë e dytë e luftuar, ku korçarët do të kërkojnë me çdo kusht të shënojnë sa më shpejt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco