PSG-Dortmund/ Supersfidë në 'Grupin e Ferrit', ja si rreshtohen skuadrat

PSG-Dortmund/ Supersfidë në 'Grupin e Ferrit', ja si rreshtohen skuadrat

20:03, 19/09/2023

PSG-ja pret në “Parc des Princes” Borusian e Dortmundit në një tjetër supersfidë të “Grupit të Ferrit”.

Të dyja skuadrat kërkojnë ta nisin sa më mirë këtë sezon në Ligën e Kampionëve dhe do të luftojnë për të marrë maksimumin.

Francezët vijnë nga një disfatë në kampionat, ndërsa gjermanët nga një fitore me përmbysje.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco