Inter i pamëshirshëm ndaj Milanit, zikaltërit shënojnë edhe të katërtin

Inter i pamëshirshëm ndaj Milanit, zikaltërit shënojnë edhe të katërtin

19:44, 16/09/2023

 

Inter ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Milanit.

Theo ka bërë një ndërhyrje të ashpër brenda zonës ndaj Lautaro Martinez, dhe gjyqtari ka akorduar menjëherë 11 metërsh.

Nga pika e bardhë e penalltisë shënoi Calhanoglu në minutën e 79’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco