Manchester United humbet Martial para finales së FA Cup me Cityn

Manchester United humbet Martial para finales së FA Cup me Cityn

10:01, 01/06/2023

Erik ten Hag dhe Manchester United kanë marrë një lajm të keq në prag të finales së FA Cup ndaj Manchester City-t.

Sipas raportimeve të medieve britanike, Anthony Martial do të humbasë finalen e FA Cup.

Sulmuesi ka pësuar një dëmtim në ndeshjen e fundit të United, që e fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Fulhamit dhe si pasojë do të mungojë në përballjen e së shtunës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco