FOTO/ 'Fanzone'-i i mbështetësve të Romës po bëhet gati, fillojnë montimet për ekranin e madh në Amfiteatrin e Tiranës

FOTO/ 'Fanzone'-i i mbështetësve të Romës po bëhet gati, fillojnë montimet për ekranin e madh në Amfiteatrin e Tiranës

14:41, 24/05/2022

Në Amfiteatrin e Tiranës kanë filluar punimet për të vendosur ekranin e madh për tifozët e Romës që do të mblidhen për ta parë ndeshjen aty, ku është dhe “fanzone”-i i tyre.

Me anë të disa fotove të siguruara, shikohet se ka filluar puna duke vendosur skelat për ekranin e madh dhe pritet që deri të nesërmen në mëngjes, çdo gjë të jetë e përfunduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco