Lajmi i fundit

EMRI/ Gjendet i vdekur një person anës lumit në Fier, ja dyshimet e para

VIDEO/ Juve kalon në avantazh, Vlahovic shënon dhe feston si Dybala

VIDEO/ Juve kalon në avantazh, Vlahovic shënon dhe feston si Dybala

21:13, 16/05/2022

 

 

Juventus ka arritur të kaloj në avantazh ndaj Lazios me anë të golit të Vlahovic.

Në minutën e 10-të Dybala lëshon një topo shumë të bukur drejt zonës dhe Vlahovic ndodhet aty për ta dërguar topin në rrjetë me kokë.

Sulmuesi nga Serbia më pas ka festuar si Dybala në shenjë respekti pasi kjo është ndeshja e fundit e argjentinasit në Allianz Stadium.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco