Shkodran Mustafi në formacionin e javës në La Liga

Shkodran Mustafi në formacionin e javës në La Liga

14:21, 30/11/2021

Futbollisti shqiptar Shkodran Mustafi, është në mesin e 11-të futbollistëve të javës në La Liga.

Mustafi, pati paraqitje të mirë në humbjen e ekipit të tij nga Betisi me rezultat 3:1.

Ai e realizoi golin e vetëm të Levantes.

Publikimi është bërë nga faqja Whoscored.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco