Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Erdogan, mik apo sulltan

Zyrtare/ Ja kush u shpall klubi me i mire ne botë

Zyrtare/ Ja kush u shpall klubi me i mire ne botë

22:23, 29/11/2021

Chelsea ka fituar çmimin e klubit më të mirë në botë.

 “France Football”raporton se çmimi i klubit më të mirë në botë dhurohet për klubin që ka më së shumti lojtarë në garë për Topin e Artë.

Chelsea kishte më së shumti lojtarë, me 11 të nominuar, pas një suksesi ku fituan Ligën e Kampionëve.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco