Lajmi i fundit

LIVE/ 'Bujqësia në rrezik': Kreu i PD, Sali Berisha, në bashkëbisedim me fermerë

FOTO/ Shpallet fituesja e ‘Topit të Artë’ për femra, Mbappe i dorëzon çmimin sulmueses së...

FOTO/ Shpallet fituesja e ‘Topit të Artë’ për femra, Mbappe i dorëzon çmimin sulmueses së...

21:31, 29/11/2021

Sulmuesja e Barcelonës, Alexia Putellas ka fituar “Topin e Artë” në kategorinë e femrave.

Putellas ishte pjesë kyçe e skuadrës që fitoi trofe të shumtë për vitin 2021 dhe me plotë meritë e mori Topin e Artë.

Futbollistja e Barcelonës mori çmimin e "Topit të Artë", të cilës ia dhuroi ylli i PSG-së, Kylian Mbappe.Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco