Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Erdogan, mik apo sulltan

VIDEO/ Makina e kuqe luksoze zbarkon me trofeun e ‘Topit të Artë’

VIDEO/ Makina e kuqe luksoze zbarkon me trofeun e ‘Topit të Artë’

20:59, 29/11/2021

Ka nisur numërimi mbrapsht sa i përket fituesit të ‘’Topit të Artë’’ ku emri i fituesit parashikohet të zbulohet në orën 20:30 të mbrëmjes.

Ndërkohë, janë zbuluar të gjithë kandidatët që garojnë për të fituar çmimin prestigjioz, nisur nga votat e gazetarëve që kanë marrë pjesë në votim.

Çmimi u transportua me një makinë të kuqe në të cilën ishin dy pilotët e Formula 1, Fernando Alonso dhe Esteban Okon transportuan trofeun në destinacion.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco