VIDEO/ Barcelona-Real Madrid, shënohet goli i parë në ‘El Clasico’

VIDEO/ Barcelona-Real Madrid, shënohet goli i parë në ‘El Clasico’

16:49, 24/10/2021

Në “Camp Nou” po luhet ndeshja e vlefshme për javën e 10-të të La Ligës ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit, shkruan Syri.net.

“El Clasico” zhbllokohet në minutën e 32-të, ku Alaba kalon në avantazh madrilenët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco