Champions/ Përfundojnë pjesët e para - Atalanta thyen Man United, Bayern dhe Juventus nuk gjejnë golin

Champions/ Përfundojnë pjesët e para - Atalanta thyen Man United, Bayern dhe Juventus nuk gjejnë golin

21:51, 20/10/2021

Përfundojnë pjesët e para në 6 ndeshjet e mbrëmjes në Champions League, të vlefshme për raundin e tretë.

Bie në sy fitorja 2-0 e Atalantës ndaj Manchester United në “Old Trafford”, falë golave të Pasalic dhe Demiral,

Chelsea nuk ka hasur vështirës përballë Malmos. “Blutë e Londrës”  po fitojnë me rezultatin 2-0 ndaj suedezëve. Golat për skuadrën angleze u shënuan nga Andreas Christensen dhe Jorginho.

Kujtojmë, Romelu Lukaku dhe Timo Ëerner janë larguar nga fusha e lojës, për shkak dëmtimi.

Zenit po luan mirë ndaj Juventus. Skuadra ruse po barazon 0-0 me bardhezinjtë në Shën Petersburg.

Rezultatet:

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco