Ndeshje e çmendur, Barcelona fiton me përmbysje në pjesën e parë ndaj Valencias

Ndeshje e çmendur, Barcelona fiton me përmbysje në pjesën e parë ndaj Valencias

21:50, 17/10/2021

Një pjesë e parë e çmendur është zhvilluar mes Barcelonës dhe Valencias në pjesën e parë.

Miqt kaluan në avantazh në minutat e para të ndeshjes më një super gol të Jose Gaya por në të njëjtën monedhë i është përgjigjur edhe Ansu fati me një super goditje precize nga ajshtë zonës duke baraspeshuar gjithçka.

Barcelona nuk i ka ndalur sulmet ku në minutën e 41 u akordua një penallti në favor të Barcelonës që u përkthye në gol ngaholandezi Depay.

Barcelona ka shkuar në dhomat e zhveshjes në epërsi pas përmbysjes së rezultatit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco