VIDEO/ Me shishen e ujit në dorë dhe një parabël, Destro realizon golin e veçantë në Serie A!

VIDEO/ Me shishen e ujit në dorë dhe një parabël, Destro realizon golin e veçantë në Serie A!

09:51, 26/09/2021

Ishte mbrëmja e Mattia Destro, autor i një dopiete, që për pak i dha fitoren Genoa kundër Veronas (3-3).

Sulmuesi 30 vjeçar do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje, mbi të gjitha për një fakt mjaft interesant, pasi golin për 3-2 ai e shënoi me një shishe uji në dorë.

Sulmuesi i ishte afruar stolit për të kërkuar ujë, por në momentin që pa skuadrën e tij të sulmonte portën kundërshtare, vendosi të kthehej në fushë dhe të shënonte me shishen e uji në dorën e majtë.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco