VIDEO/ Në rrugën e të atit, djali i David Beckham debuton në futbollin profesionist

VIDEO/ Në rrugën e të atit, djali i David Beckham debuton në futbollin profesionist

16:43, 20/09/2021

Romeo Beckham ka bërë debutimin e tij në futbollin profesionist.Djali i David Beckham luajti 79 minuta në ndeshjen midis Fort Lauderdale FC dhe South Georgia Tormenta FC, e vlefshme për Ligën e Parë, të futbollit amerikan. Kjo përballje përfundoi në barazim 2-2.

Trajneri e aktivizoi si mesfushor në krahun e djathtë, njësoj si babai i tij. Pranë tij në mesfushë ishte Harvej Nevill, djali i Fill Nevill, ish-futbollistit të Mançester Junajtid

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco