VIDEO/ Milani prezanton fanellën zyrtare për vitin e ardhshëm

VIDEO/ Milani prezanton fanellën zyrtare për vitin e ardhshëm

11:39, 11/05/2021

Milani ka prezantuar zyrtarisht fanellën për sezonin e ri.

Përmes një postim në rrjetet sociale, kuqezinjtë kanë publikuar fanellat për sezonin e ardhshëm.

Fanella e sezonit të ri është ndryshe nga kjo aktualja pasi krahët e bluzes do të jenë të kuq dhe jo të zeza. Prezent në këtë prezantim të uniformës së re kanë qenë Ibrahimovic, Theo, Keisse dhe Calhanoglu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco