Koeman shpërthen në konferencë: Sa herë që humbas një ndeshje, ti më pyet për të ardhmen time

Koeman shpërthen në konferencë: Sa herë që humbas një ndeshje, ti më pyet për të ardhmen time

22:03, 16/04/2021

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman u pyet për të ardhmen e tij në konferencën për shtyp të mbajtur në prag të finales së Kupës së Mbretit kundër Athletic Bilbao-s.

Kjo është deklaratat e tij: "Është e çuditshme se gjithmonë duhet t’i përgjigjem pyetjeve në lidhje me të ardhmen time. Sa herë që humbas një ndeshje, ju më pyesni për të ardhmen time. Unë nuk jam dakord, por më duhet ta pranoj. Unë mendoj të bëj punën time. Kam edhe një vit kontratë me Barcelonën  dhe për mua është një kënaqësi e madhe të jem këtu. Unë e di se çfarë mund të ndodhë nëse fitoj dhe gjithashtu çfarë mund të ndodhë nëse humbas ", u shpreh Koeman.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco