Lajmi i fundit

‘Shteti ligjor është thelbësor’/ BE asnjë shenjë për konferencën ndërqeveritare

VIDEO/ 3 gola për 6 minuta, Arsenal 'shpartallon' Slavian e Pragës

VIDEO/ 3 gola për 6 minuta, Arsenal 'shpartallon' Slavian e Pragës

21:35, 15/04/2021

Po luhet në këto momente ndeshja mes Slavias së Pragës dhe Arsenal, e vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Europës.

Topçinjtë kanë arritur të realizojnë 3 gola për 6 minuta, duke vulosur suksesin ndaj skuadrës çeke. Autor të golave për skuadrën londineze ishin, Nicolas Pepe (18), Alexandre Lacazette (penallti, 21) dhe Bukayo Saka (24).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco