Formacionet zyrtare/ Parma - Inter, Lautaro e nis nga stoli

Formacionet zyrtare/ Parma - Inter, Lautaro e nis nga stoli

20:20, 04/03/2021

Në orën 20:45, në stadiumin “Ennio Tardini”, luhet sfida mes Parmës dhe Interit, e vlefshme për javën e 25-të në Serie-A.

Pavarësisht se në letër zikaltërit shihen si favoritë, nuk do ta kenë aspak të lehtë përballë emiljanëve.

Skuadra e Conte-s mund ta thellojë në +6 avantazhin në renditje pas barazimit të djeshëm të Milani-t kundër Udineses.

Vlen të theksohet fakti se sulmuesi argjentinas, Lautaro Martinez, do ta nisë këtë sfidë nga stoli, ndërkohë që pjesët e tjera të reparteve mbeten të pandryshuara.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco