VIDEO/ Magji e Dembele, Barça kalon në avantazh ndaj Sevilla-s

VIDEO/ Magji e Dembele, Barça kalon në avantazh ndaj Sevilla-s

21:29, 03/03/2021

Barcelona ka kaluar na avantazh 1-0 në përballjen ndaj Sevillas, e vlefshme për gjymëfinalen e dytë të Kupës së Mbretit.

Në minutën e 12’ Ishte Ousmane Dembele ai i cili  prodhon një moment magjik dhe shënon një gol spektakolar, duke e dërguar topin në trekëndëshin e djathtë të portës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco