Përfundojnë pjesët e para në Champions, ja rezultatet...

Përfundojnë pjesët e para në Champions, ja rezultatet...

21:56, 24/02/2021

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e fazës së 1/8 në Ligën e Kampioneve.

Manchester City po fiton 1-0 ndaj Borussia Monchengladbach në trasnfertë. Golin për skuadrën angleze e realizoi futbollisti portugez, Bernardo Silva në minutën e 29-të të takimit.

Ndërsa ndeshja mes Atalantës dhe Real Madrid është mbyllur në barazim pa gola. Kujtojmë që bergamaskët luajnë me 10 lojtarë që prej minutës së 17-të, pas ndëshkimit me karton të kuq të Remo Freuler.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco