Dy ndeshjet e para/ Zbulohen formacionet zyrtare në Kukësi - Bylis dhe Skënderbeu - Apolonia

Dy ndeshjet e para/ Zbulohen formacionet zyrtare në Kukësi - Bylis dhe Skënderbeu - Apolonia

13:26, 24/01/2021

Do luhen pas pak dy sfidat e javës së 16-të në Kategorinw Superiore, Kukwsi – Bylis dhe Skwnderbeu Apolonia.

Ndeshjet do luhen prej orës 13:45, ndërkohë që së fundmi janë zbuluar edhe formacionet me të cilat ekipet do të zbresin në fushën e blertë.

FORMACIONET ZYRTARE

Kukësi - Bylis

Kukësi: Xhika, Kotobelli, Hetemaj, Lulaj, Demiri, Taipi, Limaj, Ibraimi, Peposhi, Mateus Leiria, Eze. Trajner: Rr. Hallaçi

Bylis: Qirko, Ymeralilaj, Janku, Stojanoviç, Ndreca, Lorran, Alexandre Garsia, Hadroj, Antoni, Qardaku, Mehmetllari. Trajner: B. Kuli

Skënderbeu - Apolonia

Skënderbeu: Dajsinani, Meksi, Bajrami, Sadriu, Zguro, Mara, Douna, Dumfour, Berisha, Pusi, Mensah. Trajner: Julian Ahmataj

Apolonia: Harizaj, Agyare, Sota, Repaj, Omeri, Smaçi, Jeboah, Haxhiu, Mihanaj, Krasniqi, Gjata. Trajner: Fabrizio Kamarata

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco