Milan arrin marrëveshjen me Mario Mandzukic

Milan arrin marrëveshjen me Mario Mandzukic

11:04, 17/01/2021

Pas disa ditëve bisedime, Milan dhe Mandzukic kanë arritur marrëveshjen midis tyre. 34-vjeçari do të vjen tek kuqezinjtë si përforcim në mjaën e sulmit.

Lojtari ishte duke pritur për rastin e duhur për t'u rikthyer në fushë, dhe drejtuesit e klubit Lombard tani janë gati të bëjnë nënshkrimin e dytë të janarit pas Soualiho Meite.

Gazetari Ekrem Konur raporton gjithashtu lajmin dhe pretendon se një zyrtarizimi mund të vijë së shpejti, ndërsa Daniele Longo beson se e marta do të jetë dita e firmës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco